ОСББ по-вінницьки: влада дійсно за народ?

Напевне у світі немає народу більш витривалого ніж українці... Які тільки експерименти за останні чотири роки не проводила влада, випробуючи людей на міцність: і гривню опустила більш, як в три рази, і під виглядом реформ добила медицину, освіту, зруйнувала правоохоронну систему, а народ все ще живе. На тлі зубожіння абсолютної більшості населення, проводиться так звана реформа житлового господарства, яка на ділі розвалює те, що ще остаточно не розвалене... Оскільки виконавчу владу в державі очолюють сьогодні вихідці з вінницького регіону, то зрозуміло, що й у цьому Вінниця має бути лідером.

В народі кажуть: «застав дурного богу молитися, то він й лоба поб’є». Сама по собі непогана ідея створення ОСББ перетворилась у абсолютно безпринципну компанійщину та поле діяльності для шахраїв і невігласів. Те, що підходить для невеликих та нових будинків, є більш ніж проблемним для великих старих забудов з гнилими дахами та комунікаціями.

Обіцянки влади, що все це буде відремонтовано після створення ОСББ за державний кошт, виглядають, як казочки для старших. А в дійсності, активно сприяючи створенню ОСББ, влада перекладає проблеми по утриманню старих великих будинків на плечі власників квартир, тобто пересічних громадян.

Мало того, думка цих самих пересічних громадян байдужих чиновників взагалі не цікавить. Складається враження, що процес утворення ОСББ у Вінниці або зовсім не контролюється владою або фальсифікується за її безпосередньої участі.

Євген Середін

Прикладом може бути створення ОСББ "Юності - 20" у дев’ятиповерховому будинку на сім під’їздів, що знаходиться за адресою:  пр. Юності, 20/73. За ініціативи власника однієї з квартир цього будинку Євгена Середіна, який призначив себе керівником, була створена ця організація. Людина, яка призначила себе головою, сфальсифікувала документи і не знає, що далі робити з цим щастям, адже крім шахрайських здібностей потрібно ще мати елементарні знання з ведення житлового господарства.

Абсолютна більшість власників квартир обурена тим, що сталося. Про це свідчать підписи людей, зібрані ініціативною групою. Але керівництво міськвиконкому на заяву про незаконність створення ОСББ відповіло звичною відпискою: звертайтесь до суду, адже, як відомо: "наш суд самий чесний і справедливий". Те, що подібні справи розглядаються судом роками, посадовців не хвилює.

Сергій Моргунов

Микола Форманюк

Чи не простіше було б міському Голові Моргунову С.А. або його заступнику Форманюку М.В. виділити представника від міськвиконкому і в його присутності провести збори власників квартир вищевказаного будинку, переконатись, що реєстрація даного ОСББ є незаконною і відмінити її.

Для цього потрібно зовсім небагато, а саме: бути людяними у ставленні до своїх виборців, не кивати лише на правоохоронні органи, але й самим чинити у відповідності до Закону і не сприяти шахраям.

В даний час мешканці будинку у розпачі. Двір завалений сміттям. Двірника немає. Що буде з нарахуванням субсидій? Яким чином і ким буде обслуговуватись будинок??? Питань багато, а відповідати нікому...

Джерело: Vse.Media

ТОП новости

Вход

Меню пользователя