У Гройсмана шукають спосіб зупинити трудову міграцію

четвер, 12 квітня, 2018, 11:37 Економіка

У Гройсмана шукають спосіб зупинити трудову міграцію

Фото: Pixabay
Фото: Pixabay


Кабінет Міністрів підготував ряд ініціатив щодо підготовки кваліфікованих робітничих кадрів для припинення трудової міграції. Об этом сообщает spritno.in.ua со ссылкой на СМИ.
Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду, передає «Економічна правда».


«Сьогодні до промисловості України є величезний інтерес – як внутрішніх підприємців, так і зовнішніх інвесторів, які сьогодні заходять в Україну і будують нові виробництва. Але перше питання, яке потрібно вирішити, – це підготовка кваліфікованих робітничих кадрів», – сказав Гройсман.


«Що тут приховувати, коли ми бачимо, що є серйозна міграція трудових людей, які шукають працю в Європі і в світі. Шукають, тому що там є нормальні умови роботи, з одного боку, з іншого боку – вища заробітна плата», – заявив глава уряду.


У зв’язку з цим він наголосив на необхідності підготовки кваліфікованих робочих кадрів.


«І тут питання вищої профтехнічної освіти виходить на перший план. Ми почали модернізацію програм навчання. Ця програма вже другий рік поспіль працює. В цьому році ми на неї направимо 100 мільйонів гривень», – зазначив Гройсман.


«Нам треба зупинити трудову міграцію, створити нормальні умови, щоб люди працювали в Україні. Такі умови почали створюватися. Я думаю, що за місяць-два це зробити неможливо. За декілька років можливо вирішити питання, щоб люди почали повертатися», – резюмував прем’єр.


Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/04/12/u_groysmana_shukayut_sposib_zupynyty_trudovu_migratsiyu_1303271”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя