На Львівщині продали право оренди 4 земельних ділянок

За результатами земельних аукціонів, організованих упродовж 3-5 липня Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, продали права оренди 4 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 23,2 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Розмір річної плати за користування земельними ділянками за результатами торгів становить 295,2 грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини. Об этом сообщает nedelya.in.ua со ссылкой на СМИ.


Найдорожче продали право оренди земельної ділянки площею 43,7 га, розташованої на території Татаринівської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту). Розмір річної плати за користування наділом за результатами торгів становить 280,1 тис. грн (стартова ціна лота – 28,6 тис. гривень). За результатами земельних торгів орендна плата зросла майже в 10 разів, а відсоток від нормативної грошової оцінки зріс з 8% до 78%.


Довідка.


Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».


Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_lvivshchyni_prodaly_pravo_orendy_4_zemelnyh_dilyanok_291327.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя