Бондар: «Відродження» від себе пропонувало Найєма членом ТСК, але той відмовився – новини ZIK.UA

вівторок, 6 листопада, 2018, 14:03 Політика


Бондар: «Відродження» від себе пропонувало Найєма членом ТСК, але той відмовився

ZIK
ZIKСитуація щодо вбивства Катерини Гандзюк доволі неординарна. Її варто було б виправити у парламенті та надати можливість правоохоронним органам нормально її розслідувати. Об этом сообщает ЛЕЩЕНКО со ссылкой на СМИ.


Про це народний депутат України Віктор Бондар заявив під час ранкового засідання Верховної Ради, яке транслює телеканал ZIK, обговорюючи перебіг розслідування убивства активістки Катерини Гандзюк.


«Ми дуже стурбовані ситуацією, що дві години у кабінеті спікера витратили на те, щоб погодити проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії. Дуже дивно, коли ініціатор розслідування Мустафа Найєм звернувся до своєї фракції з проханням підтримати постанову, а фракція не підтримала його участі у комісії», – розповів парламентар.


За його словами, коли Верховна Рада хоче справедливого та ефективного розслідування, то провладна фракція мала б підтримати свого депутата, що був ініціатором розслідування.


«Натомість, я навіть запропонував від фракції «Відродження» включити Мустафу Найєма в цю комісію, щоб він мав можливість розслідувати це питання. Він відмовився, бо очікував, що і так зал підтримає», – каже Віктор Бондар.


Нагадаємо, 4 листопада померла активістка Катерина Гандзюк – керівниця справами Херсонського міськвиконкому, радниця міського голови Херсона. 31 липня на Катерину Гандзюк напали біля її будинку – невідомий облив її кислотою. Вона отримала хімічний опік на близько 30% тіла.


Група народних депутатів звернулася до парламентських фракцій із пропозицією створення ТСК для розслідування нападів на громадських активістів. Як заявив народний депутат Мустафа Найєм, ТСК щодо нападів на активістів хочуть зробити бездіяльною та «ручною».


Відкриваючи ранкове засідання ВРУ 6 листопада, спікер Андрій Парубій повідомив, що консультації щодо ТСК ще тривають.


Звітуючи у Верховній Раді Юрій Луценко заявив, що подасть власну заяву про відставку.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/11/06/bondar_vidrodzhennya_vid_sebe_proponuvalo_nayiema_chlenom_tsk_ale_toy_1442153”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя