У мережу виклали неймовірні фото гірської вершини на Рожнятівщині

Попадя́ – гірська вершина в Українських Карпатах, у масиві Ґорґани.


Зображення 1 / 6 Використовуйте клавіші для перегляду


Розташована на вододілі верхів’їв річок Лімниці та Тересви, на межі Рожнятівського району Івано-Франківської області та Тячівського району Закарпатської області, пишуть Українські Карпати .
Північні схили гори лежать у межах природоохоронної території – Ландшафтного заказника Ґрофа, південні – у межах Брадульського заказника. Висота Попаді 1740 м. Поширені кам’яні осипища. На схилах – ялинові та буково-ялинові ліси, в привершинній частині – чагарникове криволісся (жереп).
На горі збереглися прикордонні стовпці, що позначали лінію кордону між Польщею та Чехословаччиною, яка проходила тут до 1939 року.
На північний захід від Попаді розташована гора Мала Попадя (1597 м), на північ – Паренки (1735 м), трохи далі й правіше – Ґрофа (1748 м), на схід – Студенець (1600 м) і за ним Велика Сивуля (1836 м).

Найближчий населений пункт: село Осмолода. Об этом сообщает ternopilinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/u_merezhu_vyklaly_neymovirni_foto_girskoi_vershyny_na_rozhnyativshchyni_72792.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя