"NewsOne" не зміг через суд довести, що Бурбак зіпсував йому "ділову рептацію", коли назвав Медведчука представником "п’ятої колони" Путіна в Україні

ПРАВДИВИЙ ПОСТУП /

Шевченківський районний суд Києва відмовив у повному обсязі в задоволенні позову телеканалу "NewsOne" (про захист ділової репутації) до народного депутата України Максима Бурбака, як керівника фракції "Народний фронт".

- "Ділову репутацію" телеканалу я "образив", коли під час Погоджувальної ради у вересні 2018 року заявив, що Віктора Медведчука було включено до Тристоронньої контактної групи на вимогу Путіна. І що Медведчук є представником "п’ятої колони" в Україні та готує реванш Путіна, — розповів подробиці справи на своїй сторінці у Фейсбук Максим Бурбак. Об этом сообщает il-zp.com со ссылкой на СМИ.

- Час все розставляє по місцях. Тоді ж, до речі, я наголосив, що Служба безпеки має провести розслідування діяльності Медведчука та надати суспільству і парламенту повну і об’єктивну інформацію щодо державної діяльності агента КДБ з псевдонімом "Соколовський". Цього ще чекаємо.


Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=114140”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя