Погрожувати волонтеру Рубльова приїхали на авто фірми Мартиняка. Відео


Позашляховик Mitsubishi Outlander, на якому 5 осіб приїхали погрожувати помічнику кандидата в нардепи Вячеслава Рубльова, зареєстрований на фірму «Пан Курчак», власником якої є конкурент по округу Рубльова – Сергій Мартиняк.

Про це стало відомо під час прес-конференції кандидата в нардепи.

До 22-річного волонтера кампанії Рубльова приїхали о 7:30 ранку, намагались вивести «на розмову», погрожували сім’ї юнака. Влад Майборода каже, що бійки вдалось уникнути через шум та увагу свідків.
З його слів, чоловіки, які приїхали погрожувати йому, робили це через поширення ним агітації проти скупки голосів. До слова, момент приїзду візитерів вдалось зафіксувати на камери відеоспостереження.
«Звучали фрази «ти ще не знаєш, що тебе очікує», «ми зараз тобі пояснимо, щоб до тебе дійшло і щоб ти вже ніколи не захотів», – зазначив Влад Майборода.

Вячеслав Рубльов зауважив, що підкуп виборців – кримінальний злочин, а тому застиріг від таких дій як кандидатів, так і виборців.
Нагадаємо, 11 липня близько 7.30 ранку додому до помічника кандидата в народні депутати від «Слуги народу» Вячеслава Рубльова Владислава Майбороди приїхали п’ятеро невідомих чоловіків, які йому погрожували та намагались спровокувати бійку.

З цього приводу поліція розпочала розслідування, деталі з’ясовуються.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/pohrozhuvaty-volonter-rublova-pryyikhaly-na-avto-firmy-martyniaka/” Об этом сообщает v-shoke.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя