«Газпром» підтвердив готовність надати Україні знижку на газ, - ЗМІ

Глава «Газпрому» Олексій Міллер
Глава «Газпрому» Олексій Міллер
Фото: kremlin.ru


Російська сторона намагається продавити свої умови нібито з 25% знижкою на газ Об этом сообщает depression.in.ua со ссылкой на СМИ.Російська компанія «Газпром» на тристоронніх переговорах по газу може підтвердити свою пропозицію щодо прямих поставок із знижкою в розмірі 25%. Про це на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним заявив глава «Газпрому» Олексій Міллер, передають російські ЗМІ.


Повідомляється, що на зустрічі з Путіним глава «Газпрому» заявив, що першочерговим питанням будуть поставки російського газу безпосередньо в Україну. При цьому Путін підкреслив необхідність транзитного контракту через українську ГТС.


«У разі укладення прямого договору на постачання газу з «Газпромом», ціна газу для кінцевого споживача на Україні може бути на 25% нижчою поточного рівня», — додав Міллер.


Зазначимо, що Путін провів зустріч з главою «Газпрому» перед тристоронніми газовими переговорами, на якій заявив, що російська сторона повинна платити за користування газотранспортною системою України.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/gazprom-pidtverdiv-gotovnist-nadati-ukrajini-znizhku-na-gaz-zmi-623924.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя