Проти Трампа свідчитиме другий викривач


Після політичних загострень у США, які почалися зі скарги «викривача» й призвели до формальної процедури початку імпічменту президента Дональда Трампа, додаткові покази підготував і вже дав генеральному інспектору другий «викривач» зі співробітників розвідки.

Про це повідомив у неділю телеканалу ABC News адвокат Марк Зейд, який представляє інтереси обох «викривачів».

«Марк Зейд, адвокат «викривача», який здійняв тривогу щодо справ президента Дональда Трампа з Україною та спричинив розслідування з імпічменту, розповів ABC News, що зараз він представляє другого «викривача», який уже спілкувався з генеральним інспектором», – зазначає телеканал.

Поява другого «викривача», який може свідчити як особа, що безпосередньо причетна до розвитку подій навколо підозрілих контактів Білого дому з Україною, «здатна підірвати» спроби Трампа переконати країну в тому, що перша скарга, оприлюднена 26 вересня, була «абсолютно неточною».

Нагадаємо, 25 вересня Білий дім опублікував стенограму телефонної розмови між Трампом і Зеленським. Вони говорили про сина Байдена.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/proty-trampa-svidchytyme-druhyy-vykryvach/” Об этом сообщает glamurchik.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя